kilka typow zlaczek

Złączki Eurac wyróżniają się świetną jakością i trwałością materiału. Każda wykonana jest z wewnętrznej oraz zewnętrznej tulei oraz wkładki, która ma właściwości uszczelniające. Do głównych zalet złączek Eurac należy ich szczelność i łatwość montażu. Najwyższe standardy zastosowane przy produkcji pozwalają stosować te komponenty również do transportu produktów spożywczych. Różnorodność parametrów i prosta budowa sprawiają, że złączki Eurac są jednym z najczęściej używanych połączeń systemów rurowych.

Zastosowanie złączek rurowych Eurac typu EX

Złączki rurowe Eurac typu EX są wykorzystywane podczas budowy rurociągów w instalacji transportu pneumatycznego. Ich zastosowanie dotyczy zarówno instalacji nadciśnieniowych, jak i podciśnieniowych. Złączki są łatwe w użyciu, a ich otwarcie nie wymaga od nas używania narzędzi. Oprócz instalacji pneumatycznych są również wykorzystywane w odkurzaczach centralnych i urządzeniach odpylających.

Rodzaje złączek rurowych Eurac typu EX

Istnieje kilka typów złączek Eurac, które można dopasować do stosowanych w zakładzie systemów. Do wyboru mamy 6 typów, które różnią się wielkością, materiałem i sposobem uszczelnienia.

Odmienne typy mają symbole:  M, L, H, HX, Flex oraz Express.

M: długość – 150 mm, materiał – stal nierdzewna, pasuje do średnic – 38,1-114,3 mm;

L: długość – 100 mm, materiał – stal nierdzewna , pasuje do średnic – 38,1-114,3 mm;

H: długość -150, 200, 250 i 300 mm, materiał – stal nierdzewna lub węglowa ocynkowana, pasuje do średnic – 38,1-219,1 mm;

HX: długość -150, 200, 250 lub 300 mm, materiał – stal węglowa ocynkowana , pasuje do średnic – 200-355,6 mm;

Flex: długość – 100 mm, materiał – stal nierdzewna, pasuje do średnic – 38,1-114,3 mm;

Express: długość -150 i 200 mm, materiał – stal nierdzewna lub węglowa ocynkowana, pasuje do średnic – 60,3-139,7 mm;

Złączki rurowe Eurac typu EX są niezwykle proste w montażu, a ponadto wyróżniają się atrakcyjną ceną i szerokim wachlarzem zastosowań. Już teraz wybierz spośród różnych typów i zdecyduj się odpowiedni dla Ciebie rodzaj złączek!