system rurowy Jacob

Nowoczesne systemy rurowe wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu i znacząco usprawniają przepływ surowców. Wśród instalacji dostępnych na rynku na wyróżnienie zasługuje system rurowy Jacob. Jego cechy sprawiają, że produkt ten jest chętnie wybierany przez klientów ceniących sobie jakość i niezawodność. 

Najwyższa jakość i wieloletnie doświadczenie

System rurowy Jacob został stworzony i jest wytwarzany przez największego producenta systemów rurowych w Europie, którego początki działalności sięgają 1924 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć najwyższej jakości produkt składający się z kilku tysięcy gotowych elementów. Skatalogowanie wszystkich części ułatwia ich wyszukiwanie i wybieranie, a dostęp do biblioteki rysunków przyspiesza projektowanie instalacji. Do wytworzenia podzespołów wykorzystuje się najlepsze materiały, takie jak stal nierdzewna lub węglowa malowana proszkowo, które są gwarancją trwałości i niezawodności systemu. Systemy rurowe Jacob mają atest PZH i mogą być wykorzystywane do przesyłania surowców spożywczych.

Wyjątkowe rozwiązania

W systemach rurowych Jacob stosuje się elementy z wywijanymi obrzeżami oraz z kołnierzami luźnymi płaskimi. W zależności od potrzeb możliwe jest wytworzenie obrzeży standardowych lub wzmocnionych o zwiększonej wytrzymałości na ciśnienie wybuchu. Zastosowanie obejm dwuśrubowych lub z klamrą zaciskową pozwala na szybki montaż i demontaż wybranych elementów instalacji. Dzięki temu serwisowanie i modernizacja systemu przebiegają szybko i łatwo. Producent systemów rurowych Jacob dysponuje największym w Europie magazynem części gotowych, co skraca czas dostawy i wpływa na przyspieszenie prac. Wszystkie elementy instalacji mogą być dodatkowo wyposażone w specjalne ucho, do którego mocuje się przewody uziemiające. Właściwe odprowadzanie ładunków elektrostatycznych powstających podczas przesyłania surowców sypkich, minimalizuje ryzyko wystąpienia pożaru lub wybuchu spowodowanego przeskokiem iskry elektrycznej.

Dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych technologii system rurowy Jacob cechuje się szczelnością, trwałością i niezawodnością. Te cechy sprawiają, że cieszy się uznaniem przedsiębiorców na całym świecie.