system jaccob

Dobrej jakości elementy systemów rurowych to podstawa sprawnie działającej instalacji. Opłaca się inwestować w najwyższej klasy części i materiały, nie oszczędzając przy tym na jakości. Warto zaufać sprawdzonym producentom z doświadczeniem w branży i renomą na rynku. Pozwala to uniknąć problemów z gwarancją lub dostępnością części zamiennych. Sprawdzonym i godnym polecenia systemem rurowym jest system Jacob.

System rurowy Jacob – gwarancja jakości

System rurowy Jacob jest przeznaczony do montażu instalacji odpylania, instalacji grawitacyjnych oraz do instalacji transportu niskociśnieniowego (pneumatycznego) produktów sypkich. Posiada atest PZH, a wszystkie elementy wykonywane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej – dzięki temu jest przystosowany do kontaktu z produktami spożywczymi. Powierzchnie elementów stalowych są całkowicie gładkie, pozbawione zarysowań, rowków lub wgłębień, co ułatwia czyszczenie całego systemu i umożliwia zachowanie sterylnego poziomu czystości, niezbędnego dla branży spożywczej. Stal wykorzystywana w produkcji systemów rurowych Jacob jest odporna nie tylko na korozję, ale również na środki chemiczne powszechnie używane do dezynfekcji sprzętu.

System rurowy Jacob – profesjonalny montaż

Szeroka oferta części przeznaczonych do montażu systemu Jacob, pozwala na dostosowanie projektu instalacji do indywidualnych potrzeb. Zarówno rury, zawory pneumatyczne lub ręczne jak i inne komponenty systemu dostępne są różnych wariantach, przystosowanych do przewodów o średnicach od 60 mm do 1600 mm. Wszystkie elementy składowe systemu rurowego Jacob spełniają europejskie normy EC1935/2004 oraz amerykańskie standardy FDA. W zależności od średnicy, typów połączeń oraz grubości ścianek producent gwarantuje odporność na ciśnienie od 3,6 do 10 barów, a także możliwość odprowadzania napięcia elektrostatycznego poprzez montaż przewodów uziemiających.

System rurowy Jacob posiada wszystkie cechy profesjonalnej instalacji: niezawodność, gwarancję jakości, elastyczny plan montażu oraz szeroką ofertę elementów składowych.