ARCHIWUM 2003
Maj 2003 - Proorganika, jako przedstawiciel firm Gericke AG i Fr. Jacob Söhne GmbH & Co na terenie Polski, serdecznie zaprasza na 27. Międzynarodowe Targi Techniki, Ochrony Środowiska i Biotechnologii ACHEMA do Frankfurtu. Są to największe targi dla branży chemicznej, farmaceutycznej, tworzyw sztucznych i gumy w Europie. Odbywać się one będą w dniach 19-24 maja 2003 r., a więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie www.achema.de.
W bieżącym roku firma JACOB prezentować się będzie w hali 6.0 na stoisku nr H22 - H28, zaś urządzenia firmy GERICKE będzie można obejrzeć na stoisku nr D2 - E3 w hali 5.0. Na obu stoiskach oczekiwać będą na Państwa nasi koledzy, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.
Kwiecień 2003 - W kwietniowym numerze miesięcznika Plastics Review ukazał się Ranking Małych i Średnich Przedsiębiorstw Polskiego Przemysłu Tworzyw Sztucznych, Gumy i Kauczuku opracowany przez niezależne Centrum Analiz Rynkowych. W gronie najlepszych 185 firm znalazła się również Proorganika. W kategorii dynamika wzrostu wartości przychodów w latach 2001/2000 zajęliśmy 3 miejsce w Polsce.
Styczeń 2003 - W styczniu br. rozpoczęliśmy prowadzenie serwisu internetowej Informacji Technicznej InfTech zawierającego szereg materiałów, danych technicznych i nowości na temat urządzeń oferowanych przez naszą firmę. INF TECH ma formę miesięcznika dostarczanego głównie drogą elektroniczną oraz zamieszczanego na naszej stronie www na podstronach dotyczących urządzeń. Na życzenie Klienta istnieje również możliwość kolportażu drogą pocztową. Publikację Informacji Technicznej rozpoczynamy od urządzeń przeznaczonych do szybkiego czyszczenia. Pierwszy numer INF TECH poświęcony jest podajnikom celkowym, w następnym numerze przedstawimy systemy rurowe.
Zapraszamy do lektury INF TECH i śledzenia zawartości kolejnych numerów!
więcej ...
Styczeń 2003 - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przygotowaliśmy cykl prezentacji tematycznych na płytach CD zawierających szczegółowe informacje, filmy i animacje komputerowe dotyczące poszczególnych grup urządzeń, ich działania, sposobu montażu i czyszczenia. Informacje te są na bieżąco aktualizowane i wysyłane na życzenie wszystkim zainteresowanym.
Obecnie oferujemy materiały nt:
 • Mieszania surowców sypkich
 • Systemów rurowych
 • Transportu pneumatycznego surowców sypkich
 • Dozowania i mieszania surowców sypkich
 • Zestawienia urządzeń oferowanych przez Proorganikę
 • Podajników celkowych, śluz transportowych<
 • Urządzeń przeznaczonych do szybkiego czyszczenia
 • Łuków specjalnych
 • Dozowania i transportu pneumatycznego dodatków wprost do mieszarki
 • Dozowania i mieszania premixów witaminowych z mąką
 • Nibblera(rozdrabniacza)
  Styczeń 2003 - Wprowadzenie wewnętrznego systemu jakości opartego na systemie klasy CRM (Customer Relation Manager) usprawniającego obsługę Klienów i podnoszącego standard naszych usług.
   
  Do góry strony Powrót